FX20-60P-0.5SV15(20) är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Hirose Electric Co Ltd
I lager: 0
Datablad
Bilden för FX20-60P-0.5SV15(20) är inte tillgänglig
FX20-60P-0.5SV15(20)
DigiKeys produktnummer
FX20-60P-0.5SV15(20)-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FX20-60P-0.5SV15(20)
Beskrivning
CONN HDR
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
60 Positionskontakt Hållare, ytterhöljeskontakter Ytmontering Guld
EDA-/CAD-modeller
FX20-60P-0.5SV15(20) Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Antal rader
2
Tillverkare
Hirose Electric Co Ltd
Monteringstyp
Ytmontering
Serie
Egenskaper
Mjuklodsretention
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Kontaktytbehandling
Guld
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktyta, tjocklek
3,94µtum (0,100µm)
Kontaktdonstyp
Hållare, ytterhöljeskontakter
Sammankopplade stackhöjder
15mm, 25mm
Antal positioner
60
Höjd över kort
0,520" (13,20mm)
Stigning
0,020" (0,50mm)