FX18-140P-0.8SV10
DigiKeys produktnummer
H125009-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FX18-140P-0.8SV10
Beskrivning
CONN HDR 140POS SMD GOLD
Detaljerad beskrivning
140 Positionskontakt Hållare, ytterhöljeskontakter Ytmontering Guld
EDA-/CAD-modeller
FX18-140P-0.8SV10 Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Monteringstyp
Ytmontering
Kontaktdonstyp
Hållare, ytterhöljeskontakter
Sammankopplade stackhöjder
25mm, 30mm
Antal positioner
140
Höjd över kort
0,734" (18,65mm)
Stigning
0,031" (0,80mm)