FH33-32S-0.5SH(10) har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
GCT
I lager: 0
Datablad
Bilden för FH33-32S-0.5SH(10) är inte tillgänglig
FH33-32S-0.5SH(10)
DigiKeys produktnummer
FH33-32S-0.5SH(10)-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FH33-32S-0.5SH(10)
Beskrivning
CONN FFC BOTTOM 32POS 0.5MM R/A
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
32 positioner FFC, FPC kontakter Kontakter, undre 0,020" (0,50mm) Ytmontering, högervinklad
Datablad
EDA-/CAD-modeller
FH33-32S-0.5SH(10) Modeller
Kategori
Kabeländtyp
Konisk
Artikelstatus
Föråldrad
Typ böjlig flat, flat flex
FFC, FPC
Spänningsvärde
50V
Kontaktdons-/kontakttyp
Kontakter, undre
Arbetstemperatur
-55°C-85°C
Antal positioner
32
Stigning
0,020" (0,50mm)
Strömklassning (Ampere)
0,5A
Kontaktyta, tjocklek
Flash
FFC, FCB-tjocklek
0,30mm
Hopkopplingscykler
20
Höjd över kort
0,047" (1,20mm)