FH12-24S-1SVA(54)
DigiKeys produktnummer
26-FH12-24S-1SVA(54)TR-ND - Remsa och spole (TR)
26-FH12-24S-1SVA(54)CT-ND - Remsbit (CT)
26-FH12-24S-1SVA(54)DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FH12-24S-1SVA(54)
Beskrivning
CONN FFC FPC VERT 24POS 1MM SMD
Detaljerad beskrivning
24 positioner FFC, FPC kontakter Kontakter, vertikala - 1-sidiga 0,039" (1,00mm) Ytmontering
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
FH12-24S-1SVA(54) Modeller
Kategori
Antal positioner
24
Tillverkare
Hirose Electric Co Ltd
Stigning
0,039" (1,00mm)
Serie
Terminering
Lödmetall
Digi-Reel®
Höjd över kort
0,142" (3,60mm)