FH12-16S-1SVA(54) | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | FH12-16S-1SVA(54) |
Beskrivning | CONN FFC FPC VERT 16POS 1MM SMD |
Tillverkarens standardleveranstid | 12 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 16 positioner FFC, FPC kontakter Kontakter, vertikala - 1-sidiga 0,039" (1,00mm) Ytmontering |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | FH12-16S-1SVA(54) Modeller |
Kategori | Antal positioner 16 |
Tillverkare Hirose Electric Co Ltd | Stigning 0,039" (1,00mm) |
Serie | Terminering Lödmetall |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Höjd över kort 0,142" (3,60mm) |