ER8-60P-0.8SV-2H
DigiKeys produktnummer
H125531TR-ND - Remsa och spole (TR)
H125531CT-ND - Remsbit (CT)
H125531DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ER8-60P-0.8SV-2H
Beskrivning
CONN HDR 60POS SMD GOLD
Detaljerad beskrivning
60 Positionskontakt Hållare, centerstripkontakter Ytmontering Guld
EDA-/CAD-modeller
ER8-60P-0.8SV-2H Modeller
Sammankopplade stackhöjder
7mm, 9mm
Antal positioner
60
Höjd över kort
0,234" (5,95mm)
Stigning
0,031" (0,80mm)