ER8-40P-0.8SV-2H är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Hirose Electric Co Ltd
I lager: 0
Datablad
Direkt
Samtec Inc.
I lager: 246
Datablad
40 Positionskontakt Hållare, centerstripkontakter Ytmontering Guld
Hirose ER8 Series Connectors | Digi-Key Daily
ER8-40P-0.8SV-2H
DigiKeys produktnummer
H125529TR-ND - Remsa och spole (TR)
H125529CT-ND - Remsbit (CT)
H125529DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ER8-40P-0.8SV-2H
Beskrivning
CONN HDR 40POS SMD GOLD
EDA-/CAD-modeller
ER8-40P-0.8SV-2H Modeller
Sammankopplade stackhöjder
7mm, 9mm
Antal positioner
40
Höjd över kort
0,234" (5,95mm)
Stigning
0,031" (0,80mm)