Bilden för DF9B-19P-1V(69) är inte tillgänglig
DF9B-19P-1V(69)
DigiKeys produktnummer
DF9B-19P-1V(69)-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF9B-19P-1V(69)
Beskrivning
CONN HDR 19POS SMD GOLD
Detaljerad beskrivning
19 Positionskontakt Hållare, centerstripkontakter Ytmontering Guld
EDA-/CAD-modeller
DF9B-19P-1V(69) Modeller
Kontaktytbehandling
Guld
Kontaktyta, tjocklek
8,00µin (0,203µm)
Sammankopplade stackhöjder
4,3mm
Antal positioner
19
Höjd över kort
0,130" (3,30mm)
Stigning
0,039" (1,00mm)