Bilden för DF9B-19P-1V(32) är inte tillgänglig
DF9B-19P-1V(32)
DigiKeys produktnummer
DF9B-19P-1V(32)-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF9B-19P-1V(32)
Beskrivning
CONN HDR 19POS SMD TIN
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
19 Positionskontakt Hållare, centerstripkontakter Ytmontering Tenn
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
DF9B-19P-1V(32) Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Antal rader
2
Tillverkare
Hirose Electric Co Ltd
Monteringstyp
Ytmontering
Serie
Egenskaper
Mjuklodsretention
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Kontaktytbehandling
Tenn
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktyta, tjocklek
39,4µin (1,00µm)
Kontaktdonstyp
Hållare, centerstripkontakter
Sammankopplade stackhöjder
4,3mm
Antal positioner
19
Höjd över kort
0,130" (3,30mm)
Stigning
0,039" (1,00mm)