Bilden för DF9B-17P-1V(32) är inte tillgänglig
DF9B-17P-1V(32)
DigiKeys produktnummer
DF9B-17P-1V(32)-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF9B-17P-1V(32)
Beskrivning
CONN HDR 17POS SMD TIN
Detaljerad beskrivning
17 Positionskontakt Hållare, centerstripkontakter Ytmontering Tenn
EDA-/CAD-modeller
DF9B-17P-1V(32) Modeller
Kontaktytbehandling
Tenn
Kontaktyta, tjocklek
39,4µin (1,00µm)
Sammankopplade stackhöjder
4,3mm
Antal positioner
17
Höjd över kort
0,130" (3,30mm)
Stigning
0,039" (1,00mm)