DF9A-15S-1V(22) har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Hirose Electric Co Ltd
I lager: 1 124
Datablad
15 Positionskontakt Kontakt, ytterhöljeskontakter Ytmontering Tenn
DF9A-15S-1V(22)
DigiKeys produktnummer
H10372TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF9A-15S-1V(22)
Beskrivning
CONN RCPT 15POS SMD TIN
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
DF9A-15S-1V(22) Modeller
Kategori
Antal rader
2
Tillverkare
Hirose Electric Co Ltd
Monteringstyp
Ytmontering
Serie
Egenskaper
Kortguide
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Kontaktytbehandling
Tenn
Artikelstatus
Föråldrad
Sammankopplade stackhöjder
4,3mm
Kontaktdonstyp
Kontakt, ytterhöljeskontakter
Höjd över kort
0,130" (3,30mm)
Antal positioner
15
Basproduktens nummer
Stigning
0,039" (1,00mm)