DF9-19P-1V(32)
DigiKeys produktnummer
H10414TR-ND - Remsa och spole (TR)
H10414CT-ND - Remsbit (CT)
H10414DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF9-19P-1V(32)
Beskrivning
CONN HDR 19POS SMD TIN
Detaljerad beskrivning
19 Positionskontakt Hållare, centerstripkontakter Ytmontering Tenn
EDA-/CAD-modeller
DF9-19P-1V(32) Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Egenskaper
Kortguide, mjuklodsretention
Kontaktytbehandling
Tenn
Kontaktyta, tjocklek
39,4µin (1,00µm)
Kontaktdonstyp
Hållare, centerstripkontakter
Sammankopplade stackhöjder
4,3mm
Antal positioner
19
Höjd över kort
0,130" (3,30mm)
Stigning
0,039" (1,00mm)