DF9-11S-1V(32)
DigiKeys produktnummer
H10398TR-ND - Remsa och spole (TR)
H10398CT-ND - Remsbit (CT)
H10398DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF9-11S-1V(32)
Beskrivning
CONN RCPT 11POS SMD TIN
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
11 Positionskontakt Kontakt, ytterhöljeskontakter Ytmontering Tenn
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
DF9-11S-1V(32) Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Antal rader
2
Tillverkare
Hirose Electric Co Ltd
Monteringstyp
Ytmontering
Serie
Egenskaper
Kortguide, mjuklodsretention
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Kontaktytbehandling
Tenn
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktyta, tjocklek
39,4µin (1,00µm)
Kontaktdonstyp
Kontakt, ytterhöljeskontakter
Sammankopplade stackhöjder
4,3mm
Antal positioner
11
Höjd över kort
0,130" (3,30mm)
Stigning
0,039" (1,00mm)