DF80-30S-0.5V(52)
DF80-30S-0.5V(52)
DF80-30S-0.5V(52)
DigiKeys produktnummer
H122022TR-ND - Remsa och spole (TR)
H122022CT-ND - Remsbit (CT)
H122022DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF80-30S-0.5V(52)
Beskrivning
CONN RCPT 30POS 0.02 GOLD SMD
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
30 Positioner Uttag Kontakt 0,020" (0,50mm) Ytmontering Guld
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
DF80-30S-0.5V(52) Modeller
Kategori
Kontaktytbehandling - hopkoppling
Tillv.
Kontaktytbehandling, tjocklek - hopkoppling
1,97µtum (0,050µm)
Serie
Isolering, färg
Svart
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Isoleringshöjd
0,065" (1,65mm)
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-35°C-85°C
Kontaktdonstyp
Brandklassning av material
UL94 V-0
Kontakttyp
Centerstripkontakt
Kontaktytbehandling - polstift
Guld
Stil
Kort till kabel/ledning
Egenskaper
Mjuklodsretention
Antal positioner
Strömklassning (Ampere)
0,5A
Antal inlästa positioner
Alla
Spänningsvärde
50V