DF63WA-2S-3.96C
DigiKeys produktnummer
H125125-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF63WA-2S-3.96C
Beskrivning
CONN RCPT HSG 2POS 3.96MM
Detaljerad beskrivning
2 Rektangulära kontakter - höljen Uttag Svart 0,156" (3,96mm)
EDA-/CAD-modeller
DF63WA-2S-3.96C Modeller
Fästtyp
Spärrhake
Kontakttyp
Honuttag
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Antal positioner
Anmärkning
Kontakter säljes separat
Stigning
0,156" (3,96mm)