DF62WC-6EP-2.2C
DigiKeys produktnummer
26-DF62WC-6EP-2.2C-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF62WC-6EP-2.2C
Beskrivning
CONN PLUG HSG 6POS 2.20MM
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
6 Rektangulära kontakter - höljen Stickdon Svart 0,087" (2,20mm)
Kategori
Radmellanrum
0,079" (2,00mm)
Fästtyp
Hasphållare
Kontakttyp
Stift
Arbetstemperatur
-35°C-105°C
Stigning
0,087" (2,20mm)