DF62P-5EP-2.2C(10) är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Hirose Electric Co Ltd
I lager: 0
Datablad
Bilden för DF62P-5EP-2.2C(10) är inte tillgänglig
DF62P-5EP-2.2C(10)
DigiKeys produktnummer
DF62P-5EP-2.2C(10)-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF62P-5EP-2.2C(10)
Beskrivning
CONN PLUG HSG 5POS 2.20MM
Detaljerad beskrivning
5 Rektangulära kontakter - höljen Stickdon White 0,087" (2,20mm)
Datablad
EDA-/CAD-modeller
DF62P-5EP-2.2C(10) Modeller
Kategori
Radmellanrum
0,079" (2,00mm)
Tillv.
Monteringstyp
Panelfäste
Serie
Kontaktterminering
Crimp
Förpackning
Påse
Fästtyp
Hasphållare
Artikelstatus
Aktiv
Färg
White
Kontaktdonstyp
Isoleringsmaterial
Polybutylentereftalat (PBT)
Kontakttyp
Stift
Arbetstemperatur
-35°C-105°C
Antal positioner
Anmärkning
Kontakter säljes separat
Stigning
0,087" (2,20mm)