DF62B-4S-2.2C(11)
DF62B-4S-2.2C(11)
DF62B-4S-2.2C(11)
DigiKeys produktnummer
H122115-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF62B-4S-2.2C(11)
Beskrivning
CONN SOCKET HSG 4POS 2.20MM
Detaljerad beskrivning
4 Rektangulära kontakter - höljen Uttag Svart 0,087" (2,20mm)
EDA-/CAD-modeller
DF62B-4S-2.2C(11) Modeller
Kategori
Radmellanrum
0,079" (2,00mm)
Fästtyp
Spärrhake
Färg
Svart
Kontakttyp
Honuttag
Arbetstemperatur
-35°C-105°C
Stigning
0,087" (2,20mm)