DF62B-2EP-2.2C
DF62B-2EP-2.2C
DF62B-2EP-2.2C
DigiKeys produktnummer
H122101-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF62B-2EP-2.2C
Beskrivning
CONN PLUG HSG 2POS 2.20MM
Detaljerad beskrivning
2 Rektangulära kontakter - höljen Stickdon Svart 0,087" (2,20mm)
EDA-/CAD-modeller
DF62B-2EP-2.2C Modeller
Kategori
Antal rader
1
Fästtyp
Hasphållare
Färg
Svart
Kontakttyp
Stift
Arbetstemperatur
-35°C-105°C
Stigning
0,087" (2,20mm)