DF62B-24S-2.2C
DF62B-24S-2.2C
DF62B-24S-2.2C
DigiKeys produktnummer
H126085-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF62B-24S-2.2C
Beskrivning
CONN SOCKET HSG 24POS 2.20MM
Detaljerad beskrivning
24 Rektangulära kontakter - höljen Uttag White 0,087" (2,20mm)
EDA-/CAD-modeller
DF62B-24S-2.2C Modeller
Kategori
Radmellanrum
0,079" (2,00mm)
Fästtyp
Spärrhake
Färg
White
Kontakttyp
Honuttag
Arbetstemperatur
-35°C-105°C
Stigning
0,087" (2,20mm)