DF62B-13EP-2.2C
DF62B-13EP-2.2C
DF62B-13EP-2.2C
DigiKeys produktnummer
H122110-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF62B-13EP-2.2C
Beskrivning
CONN PLUG HSG 13POS 2.20MM
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
13 Rektangulära kontakter - höljen Stickdon Svart 0,087" (2,20mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
DF62B-13EP-2.2C Modeller
Kategori
Radmellanrum
0,079" (2,00mm)
Tillv.
Monteringstyp
Frihängande (i serie)
Serie
Kontaktterminering
Crimp
Förpackning
Påse
Fästtyp
Hasphållare
Artikelstatus
Aktiv
Färg
Svart
Kontaktdonstyp
Isoleringsmaterial
Polybutylentereftalat (PBT)
Kontakttyp
Stift
Arbetstemperatur
-35°C-105°C
Antal positioner
Anmärkning
Kontakter säljes separat
Stigning
0,087" (2,20mm)