DF60FR-2EP-10.16C
DigiKeys produktnummer
26-DF60FR-2EP-10.16C-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF60FR-2EP-10.16C
Beskrivning
IN-LINE PLUG, 2 POS., 1 ROW, 10.
Detaljerad beskrivning
2 Rektangulära kontakter - höljen Stickdon Svart 0,400" (10,16mm)
Kategori
Stigning
0,400" (10,16mm)
Fästtyp
Hasphållare
Kontakttyp
Stift
Arbetstemperatur
-55°C-105°C