DF56-50S-0.3V(51)
DigiKeys produktnummer
26-DF56-50S-0.3V(51)TR-ND - Remsa och spole (TR)
26-DF56-50S-0.3V(51)CT-ND - Remsbit (CT)
26-DF56-50S-0.3V(51)DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF56-50S-0.3V(51)
Beskrivning
CONN RCPT 50POS 0.012 GOLD SMD
Detaljerad beskrivning
50 Positioner Uttag Kontakt 0,012" (0,30mm) Ytmontering Guld
EDA-/CAD-modeller
DF56-50S-0.3V(51) Modeller
Tillv.
Kontaktytbehandling, tjocklek - hopkoppling
3,90µtum (0,099µm)
Serie
Isolering, färg
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Isoleringshöjd
0,049" (1,25mm)
Arbetstemperatur
-35°C-85°C
Kontaktdonstyp
Brandklassning av material
UL94 V-0
Kontakttyp
Ospecifik
Kontaktytbehandling - polstift
Guld
Stil
Kort till kabel/ledning
Egenskaper
Jordningsflik
Antal positioner
Strömklassning (Ampere)
Varierar efter trådgrovlek
Antal inlästa positioner
Alla
Spänningsvärde
30VAC