DF52-5S-0.8H(21) | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | DF52-5S-0.8H(21) |
Beskrivning | CONN SOCKET 5P 0.031 TIN SMD R/A |
Tillverkarens standardleveranstid | 12 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 5 Positioner Uttag Kontakt 0,031" (0,80mm) Ytmontering, högervinklad Tenn |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | DF52-5S-0.8H(21) Modeller |
Kategori | Fästtyp Spärrlås |
Tillv. | Kontaktytbehandling - hopkoppling |
Serie | Isolering, färg Svart |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Isoleringshöjd 0,069" (1,75mm) |
Artikelstatus Aktiv | Arbetstemperatur -40°C-85°C |
Kontaktdonstyp | Brandklassning av material UL94 V-0 |
Kontakttyp Ospecifik | Kontaktytbehandling - polstift Tenn |
Stil Kort till kabel/ledning | Egenskaper Glödtrådskompatibel, mjuklodsretention |
Antal positioner | Strömklassning (Ampere) 1,5A |
Antal inlästa positioner Alla | Spänningsvärde 100V |