DF52-15S-0.8H(21)
DF52-15S-0.8H(21)
DF52-15S-0.8H(21)
DigiKeys produktnummer
H125105TR-ND - Remsa och spole (TR)
H125105CT-ND - Remsbit (CT)
H125105DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF52-15S-0.8H(21)
Beskrivning
CONN SOCKET 15P 0.031 TIN SMD RA
Detaljerad beskrivning
15 Positioner Uttag Kontakt 0,031" (0,80mm) Ytmontering, högervinklad Tenn
EDA-/CAD-modeller
DF52-15S-0.8H(21) Modeller
Kategori
Fästtyp
Spärrlås
Tillv.
Kontaktytbehandling - hopkoppling
Serie
Isolering, färg
Svart
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Isoleringshöjd
0,069" (1,75mm)
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Kontaktdonstyp
Brandklassning av material
UL94 V-0
Kontakttyp
Ospecifik
Kontaktytbehandling - polstift
Tenn
Stil
Kort till kabel/ledning
Egenskaper
Glödtrådskompatibel, mjuklodsretention
Antal positioner
Strömklassning (Ampere)
1,5A
Antal inlästa positioner
Alla
Spänningsvärde
100V