DF51K-22DP-2DS(805)
DigiKeys produktnummer
26-DF51K-22DP-2DS(805)-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF51K-22DP-2DS(805)
Beskrivning
CONN HDR 2MM DUAL GLD R/A 22POS
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Genomgående hål, högervinklad 22 positioner 0,079" (2,00mm)
EDA-/CAD-modeller
DF51K-22DP-2DS(805) Modeller
Kategori
Kontaktlängd - polstift
0,118" (3,00mm)
Tillv.
Isoleringshöjd
0,248" (6,30mm)
Förpackning
Tråg
Kontaktytbehandling - hopkoppling
Guld
3,94µtum (0,100µm)
Kontaktdonstyp
Kontaktytbehandling - polstift
Guld
Arbetstemperatur
-55°C-105°C