DF51K-14DP-2DSA(800)
DF51K-14DP-2DSA(800)
DF51K Series Connectors
DF51K-14DP-2DSA(800)
DigiKeys produktnummer
26-DF51K-14DP-2DSA(800)-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF51K-14DP-2DSA(800)
Beskrivning
CONN HDR 2MM DUAL TIN PCB 14POS
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Genomgående hål 14 positioner 0,079" (2,00mm)
EDA-/CAD-modeller
DF51K-14DP-2DSA(800) Modeller
Kategori
Kontaktlängd - polstift
0,118" (3,00mm)
Tillv.
Isoleringshöjd
0,331" (8,40mm)
Förpackning
Påse
Kontaktytbehandling - hopkoppling
Tenn
39,4µin (1,00µm)
Kontaktdonstyp
Kontaktytbehandling - polstift
Tenn
Arbetstemperatur
-55°C-105°C