DF50A-14P-1V(51) | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | DF50A-14P-1V(51) |
Beskrivning | CONN HEADER SMD 14POS 1MM |
Tillverkarens standardleveranstid | 12 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | Stiftlistkontaktdon Ytmontering 14 positioner 0,039" (1,00mm) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | DF50A-14P-1V(51) Modeller |
Kategori | Fästtyp Push-Pull |
Tillv. | Isoleringshöjd 0,278" (7,06mm) |
Serie | Kontaktytbehandling - hopkoppling Guld |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Kontaktytbehandling - polstift Guld |
Artikelstatus Aktiv | Kontaktmaterial Mässing |
Kontaktdonstyp | Isoleringsmaterial Polyester |
Kontakttyp Honblad | Egenskaper Mjuklodsretention |
Delning - hopkoppling | Arbetstemperatur -35°C-85°C |
Antal positioner | Brandklassning av material UL94 V-0 |
Antal rader 1 | Isolering, färg Svart |
Antal inlästa positioner Alla | Strömklassning (Ampere) 1A |
Stil | Spänningsvärde 100V |
Mantling Isolerkapslad - 4 väggar | Sammankopplade stackhöjder 7,35mm |