DF50A-12P-1V(51)
DigiKeys produktnummer
H12061TR-ND - Remsa och spole (TR)
H12061CT-ND - Remsbit (CT)
H12061DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF50A-12P-1V(51)
Beskrivning
CONN HEADER SMD 12POS 1MM
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Ytmontering 12 positioner 0,039" (1,00mm)
EDA-/CAD-modeller
DF50A-12P-1V(51) Modeller
Isoleringshöjd
0,278" (7,06mm)
Arbetstemperatur
-35°C-85°C
Strömklassning (Ampere)
1A
Stil
Spänningsvärde
100V
Mantling
Isolerkapslad - 4 väggar
Sammankopplade stackhöjder
7,35mm