Bilden för DF40JC-40DP-0.4V(53) är inte tillgänglig
DF40JC-40DP-0.4V(53)
DigiKeys produktnummer
DF40JC-40DP-0.4V(53)-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF40JC-40DP-0.4V(53)
Beskrivning
CONN PLUG 40POS SMD GOLD
Detaljerad beskrivning
40 Positionskontakt Plugg, ytterhöljeskontakter Ytmontering Guld
EDA-/CAD-modeller
DF40JC-40DP-0.4V(53) Modeller
Sammankopplade stackhöjder
2mm
Kontaktdonstyp
Plugg, ytterhöljeskontakter
Höjd över kort
0,045" (1,14mm)
Antal positioner
40
Basproduktens nummer
Stigning
0,016" (0,40mm)