DF36AJ-30S-0.4V(51) är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Hirose Electric Co Ltd
I lager: 4 654
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Hirose Electric Co Ltd
I lager: 0
Datablad
DF36AJ-30S-0.4V(51)
DigiKeys produktnummer
DF36AJ-30S-0.4V(51)-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF36AJ-30S-0.4V(51)
Beskrivning
CONN RCPT 30POS 0.016 GOLD SMD
Detaljerad beskrivning
30 Positioner Uttag Kontakt 0,016" (0,40mm) Ytmontering Guld
Isoleringshöjd
0,059" (1,50mm)
Arbetstemperatur
-35°C-85°C
Spänningsvärde
30VAC