DF36A-40S-0.4V(51)
DF36A-40S-0.4V(51)
DF36A-40S-0.4V(51)
DigiKeys produktnummer
DF36A-40S-0.4V(51)TR-ND - Remsa och spole (TR)
DF36A-40S-0.4V(51)CT-ND - Remsbit (CT)
DF36A-40S-0.4V(51)DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF36A-40S-0.4V(51)
Beskrivning
CONN RCPT 40POS 0.016 GOLD SMD
Detaljerad beskrivning
40 Positioner Uttag Kontakt 0,016" (0,40mm) Ytmontering Guld
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
DF36A-40S-0.4V(51) Modeller
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Isoleringshöjd
0,059" (1,50mm)
Arbetstemperatur
-35°C-85°C
Spänningsvärde
30VAC