DF36A-25S-0.4V(55) är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Hirose Electric Co Ltd
I lager: 6 395
Datablad
DF36A-25S-0.4V(55)
DigiKeys produktnummer
DF36A-25S-0.4V(55)-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF36A-25S-0.4V(55)
Beskrivning
CONN RCPT 25POS 0.016 GOLD SMD
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
25 Positioner Uttag Kontakt 0,016" (0,40mm) Ytmontering Guld
Datablad
EDA-/CAD-modeller
DF36A-25S-0.4V(55) Modeller
Kategori
Kontaktytbehandling - hopkoppling
Tillv.
Kontaktytbehandling, tjocklek - hopkoppling
12,0µin (0,30µm)
Serie
Isolering, färg
Svart
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Isoleringshöjd
0,059" (1,50mm)
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-35°C-85°C
Kontaktdonstyp
Brandklassning av material
UL94 V-0
Kontakttyp
Centerstripkontakt
Kontaktytbehandling - polstift
Guld
Stil
Kort till kabel/ledning
Egenskaper
Metallhölje, mjuklodsretention
Antal positioner
Strömklassning (Ampere)
Varierar efter trådgrovlek
Antal inlästa positioner
Alla
Spänningsvärde
30VAC