DF33C-8DS-3.3C är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Hirose Electric Co Ltd
I lager: 0
Datablad
8 Rektangulära kontakter - höljen Uttag White 0,130" (3,30mm)
DF33C-8DS-3.3C
DigiKeys produktnummer
H122473-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF33C-8DS-3.3C
Beskrivning
CONN RCPT HSG 8POS 3.30MM
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
DF33C-8DS-3.3C Modeller
Kategori
Radmellanrum
0,228" (5,80mm)
Arbetstemperatur
-35°C-85°C
Stigning
0,130" (3,30mm)