DF33C-6DS-3.3C
DigiKeys produktnummer
H122472-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF33C-6DS-3.3C
Beskrivning
CONN RCPT HSG 6POS 3.30MM
Detaljerad beskrivning
6 Rektangulära kontakter - höljen Uttag White 0,130" (3,30mm)
EDA-/CAD-modeller
DF33C-6DS-3.3C Modeller
Kategori
Radmellanrum
0,228" (5,80mm)
Arbetstemperatur
-35°C-85°C
Stigning
0,130" (3,30mm)