DF33C-4S-3.3C
DigiKeys produktnummer
H122488-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF33C-4S-3.3C
Beskrivning
CONN RCPT HSG 4POS 3.30MM
Detaljerad beskrivning
4 Rektangulära kontakter - höljen Uttag White 0,130" (3,30mm)
EDA-/CAD-modeller
DF33C-4S-3.3C Modeller
Kategori
Antal rader
1
Arbetstemperatur
-35°C-85°C
Stigning
0,130" (3,30mm)