DF23C-40DP-0.5V(92)
DigiKeys produktnummer
H124750TR-ND - Remsa och spole (TR)
H124750CT-ND - Remsbit (CT)
H124750DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF23C-40DP-0.5V(92)
Beskrivning
CONN PLUG 40POS SMD GOLD
Detaljerad beskrivning
40 Positionskontakt Plugg, ytterhöljeskontakter Ytmontering Guld
EDA-/CAD-modeller
DF23C-40DP-0.5V(92) Modeller
Kategori
Stigning
0,020" (0,50mm)
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Sammankopplade stackhöjder
1,5mm
Kontaktdonstyp
Plugg, ytterhöljeskontakter
Höjd över kort
0,047" (1,20mm)