DF22BA-3EP-7.92A-3PRT
DF22BA-3EP-7.92A-3PRT
DF22B Series
DF22BA-3EP-7.92A-3PRT
DigiKeys produktnummer
26-DF22BA-3EP-7.92A-3PRT-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF22BA-3EP-7.92A-3PRT
Beskrivning
BRANCH ADAPTER, 30.0 A, 1000.0 V
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Rektangulära kontakter - adaptrar Stickdon (hanstift) till Stickdon (hanstift) 0,312" (7,92mm)
Kategori
Omvandla från (adapterände)
Stickdon (hanstift)
Tillverkare
Hirose Electric Co Ltd
Omvandla till (adapterände)
Stickdon (hanstift)
Serie
Stigning
0,312" (7,92mm)
Förpackning
Påse
Radmellanrum
0,350" (8,90mm)