DF20EG-10DP-1V(52)
DigiKeys produktnummer
26-DF20EG-10DP-1V(52)TR-ND - Remsa och spole (TR)
26-DF20EG-10DP-1V(52)CT-ND - Remsbit (CT)
26-DF20EG-10DP-1V(52)DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF20EG-10DP-1V(52)
Beskrivning
CONN HEADER SMD 10POS 1MM
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Ytmontering 10 positioner 0,039" (1,00mm)
EDA-/CAD-modeller
DF20EG-10DP-1V(52) Modeller
Kategori
Isoleringshöjd
0,181" (4,60mm)
Egenskaper
Kortguide, plocka och placera, mjuklodsretention
Antal positioner
Arbetstemperatur
-35°C-85°C
Sammankopplade stackhöjder
5,8mm