DF20A-50DS-1C
DigiKeys produktnummer
H3147-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF20A-50DS-1C
Beskrivning
CONN RCPT HSG 50POS 1.00MM
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
50 Rektangulära kontakter - höljen Uttag Beige 0,039" (1,00mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
DF20A-50DS-1C Modeller
Kategori
Antal rader
2
Tillv.
Radmellanrum
0,039" (1,00mm)
Serie
Monteringstyp
Frihängande (i serie)
Förpackning
Påse
Kontaktterminering
Crimp
Artikelstatus
Aktiv
Färg
Beige
Kontaktdonstyp
Isoleringsmaterial
Polyamid (PA), nylon
Kontakttyp
Honuttag
Arbetstemperatur
-35°C-85°C
Antal positioner
Anmärkning
Kontakter säljes separat
Stigning
0,039" (1,00mm)