DF1EA-4EP-2.5C är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Molex
I lager: 21 245
Datablad
Parametrisk ekvivalent
JAE Electronics
I lager: 0
4 Rektangulära kontakter - höljen Stickdon White 0,098" (2,50mm)
DF1EA-4EP-2.5C
DigiKeys produktnummer
H3726-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF1EA-4EP-2.5C
Beskrivning
CONN PLUG HSG 4POS 2.50MM
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
DF1EA-4EP-2.5C Modeller
Monteringstyp
Frihängande (i serie)
Serie
Kontaktterminering
Crimp
Förpackning
Påse
Fästtyp
Hasphållare
Artikelstatus
Aktiv
Färg
White
Arbetstemperatur
-35°C-85°C
Antal positioner
Anmärkning
Kontakter säljes separat
Stigning
0,098" (2,50mm)