DF1BZ-7P-2.5DS
DigiKeys produktnummer
H11004-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF1BZ-7P-2.5DS
Beskrivning
CONN HEADER R/A 7POS 2.5MM
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Genomgående hål, högervinklad 7 positioner 0,098" (2,50mm)
EDA-/CAD-modeller
DF1BZ-7P-2.5DS Modeller
Kategori
Kontaktlängd - hopkoppling
0,177" (4,50mm)
Tillv.
Kontaktlängd - polstift
0,142" (3,60mm)
Serie
Isoleringshöjd
0,224" (5,69mm)
Antal rader
1
Arbetstemperatur
-35°C-85°C
Spänningsvärde
150V