DF1BZ-34DP-2.5DSA
DF1BZ-34DP-2.5DSA
DF1BZ-34DP-2.5DSA
DigiKeys produktnummer
H11056-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF1BZ-34DP-2.5DSA
Beskrivning
CONN HEADER VERT 34POS 2.5MM
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Genomgående hål 34 positioner 0,098" (2,50mm)
EDA-/CAD-modeller
DF1BZ-34DP-2.5DSA Modeller
Kategori
Kontaktlängd - hopkoppling
0,177" (4,50mm)
Tillv.
Kontaktlängd - polstift
0,142" (3,60mm)
Serie
Övergripande kontaktlängd
0,417" (10,60mm)
Förpackning
Tråg
Isoleringshöjd
0,374" (9,50mm)
Antal rader
2
Egenskaper
Stansningsspår
Radmellanrum - hopkoppling
Arbetstemperatur
-35°C-85°C
Spänningsvärde
250V
Monteringstyp
Sammankopplade stackhöjder
14mm