DF1BZ-14DP-2.5DS
DF1BZ-14DP-2.5DS
DF1BZ-14DP-2.5DS
DigiKeys produktnummer
H11030-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF1BZ-14DP-2.5DS
Beskrivning
CONN HEADER R/A 14POS 2.5MM
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Genomgående hål, högervinklad 14 positioner 0,098" (2,50mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
DF1BZ-14DP-2.5DS Modeller
Kategori
Fästtyp
Push-Pull
Tillv.
Kontaktlängd - hopkoppling
0,177" (4,50mm)
Serie
Kontaktlängd - polstift
0,130" (3,30mm)
Förpackning
Påse
Isoleringshöjd
0,339" (8,61mm)
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktform
Kvadrat
Kontaktdonstyp
Kontaktytbehandling - hopkoppling
Tenn
Kontakttyp
Stift
Kontaktytbehandling, tjocklek - hopkoppling
39,4µin (1,00µm)
Delning - hopkoppling
Kontaktytbehandling - polstift
Tenn
Antal positioner
Kontaktmaterial
Mässing
Antal rader
2
Isoleringsmaterial
Polyamid (PA), nylon
Radmellanrum - hopkoppling
Egenskaper
Stansningsspår
Antal inlästa positioner
Alla
Arbetstemperatur
-35°C-85°C
Stil
Brandklassning av material
UL94 V-0
Mantling
Isolerkapslad - 4 väggar
Isolering, färg
White
Monteringstyp
Spänningsvärde
150V