DF1BZ-11P-2.5DS har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
I lager: 0
Datablad
Stiftlistkontaktdon Genomgående hål, högervinklad 11 positioner 0,098" (2,50mm)
DF1BZ-11P-2.5DS
DigiKeys produktnummer
H11008-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF1BZ-11P-2.5DS
Beskrivning
CONN HEADER R/A 11POS 2.5MM
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
DF1BZ-11P-2.5DS Modeller
Kategori
Kontaktlängd - hopkoppling
0,177" (4,50mm)
Tillv.
Kontaktlängd - polstift
0,142" (3,60mm)
Serie
Isoleringshöjd
0,224" (5,69mm)
Förpackning
Påse
Kontaktform
Kvadrat
Artikelstatus
Föråldrad
Kontaktytbehandling - hopkoppling
Tenn
Kontaktdonstyp
Kontaktytbehandling, tjocklek - hopkoppling
39,4µin (1,00µm)
Kontakttyp
Stift
Kontaktytbehandling - polstift
Tenn
Delning - hopkoppling
Kontaktmaterial
Mässing
1
Egenskaper
Stansningsspår
Antal inlästa positioner
Alla
Arbetstemperatur
-35°C-85°C
Stil
Brandklassning av material
UL94 V-0
Mantling
Isolerkapslad - 4 väggar
Isolering, färg
White
Monteringstyp
Spänningsvärde
150V