DF1B-12S-2.5R
DigiKeys produktnummer
H3791-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF1B-12S-2.5R
Beskrivning
CONN RCPT HSG 12POS 2.50MM
Detaljerad beskrivning
12 Rektangulära kontakter - höljen Uttag White 0,098" (2,50mm)
EDA-/CAD-modeller
DF1B-12S-2.5R Modeller
Kategori
Antal rader
1
Tillv.
Monteringstyp
Frihängande (i serie)
Serie
Kontaktterminering
Krimp, IDC
Förpackning
Påse
Färg
Arbetstemperatur
-35°C-85°C
Kontakttyp
Honuttag
Anmärkning
Kontakter säljes separat
Antal positioner
Basproduktens nummer
Stigning
0,098" (2,50mm)