DF14A-4P-1.25H(52)
DigiKeys produktnummer
26-DF14A-4P-1.25H(52)TR-ND - Remsa och spole (TR)
26-DF14A-4P-1.25H(52)CT-ND - Remsbit (CT)
26-DF14A-4P-1.25H(52)DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF14A-4P-1.25H(52)
Beskrivning
CONN HEADER SMD R/A 4POS 1.25MM
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Ytmontering, högervinklad 4 positioner 0,049" (1,25mm)
EDA-/CAD-modeller
DF14A-4P-1.25H(52) Modeller
Kategori
Kontaktlängd - hopkoppling
0,086" (2,20mm)
Tillv.
Isoleringshöjd
0,098" (2,50mm)
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Kontaktytbehandling - hopkoppling
Guld
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktytbehandling, tjocklek - hopkoppling
3,94µtum (0,100µm)
Kontaktdonstyp
Kontaktytbehandling - polstift
Guld
Arbetstemperatur
-35°C-85°C
Strömklassning (Ampere)
1A
Monteringstyp
Spänningsvärde
150VAC