DF13E-20DP-1.25V(22)
DigiKeys produktnummer
26-DF13E-20DP-1.25V(22)TR-ND - Remsa och spole (TR)
26-DF13E-20DP-1.25V(22)CT-ND - Remsbit (CT)
26-DF13E-20DP-1.25V(22)DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF13E-20DP-1.25V(22)
Beskrivning
CONN HEADER SMD 20POS 1.25MM
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Ytmontering 20 positioner 0,049" (1,25mm)
Kategori
Fästtyp
Push-Pull
Tillv.
Kontaktlängd - hopkoppling
0,094" (2,40mm)
Serie
Isoleringshöjd
0,189" (4,80mm)
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Kontaktform
Kvadrat
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktytbehandling - hopkoppling
Tenn
Kontaktdonstyp
Kontaktytbehandling - polstift
Tenn
Kontakttyp
Stift
Kontaktmaterial
Mässing
Delning - hopkoppling
Isoleringsmaterial
Polyamid (PA), nylon
Antal positioner
Egenskaper
Mjuklodsretention
Antal rader
2
Arbetstemperatur
-35°C-85°C
Radmellanrum - hopkoppling
Brandklassning av material
UL94 V-0
Antal inlästa positioner
Alla
Isolering, färg
Beige
Stil
Strömklassning (Ampere)
1A per kontakt
Mantling
Isolerkapslad - 2 väggar
Spänningsvärde
29,9VAC/DC