DF13B-8P-1.25V(21)
DigiKeys produktnummer
H3399TR-ND - Remsa och spole (TR)
H3399CT-ND - Remsbit (CT)
H3399DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF13B-8P-1.25V(21)
Beskrivning
CONN HEADER SMD 8POS 1.25MM
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Ytmontering 8 positioner 0,049" (1,25mm)
Kategori
Isoleringshöjd
0,189" (4,80mm)
Kontaktytbehandling - hopkoppling
Tenn
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Kontaktytbehandling, tjocklek - hopkoppling
39,4µin (1,00µm)
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktytbehandling - polstift
Tenn
Arbetstemperatur
-35°C-85°C
Strömklassning (Ampere)
1A
Spänningsvärde
150V
Monteringstyp
Sammankopplade stackhöjder
5,8mm