DF13B-4P-1.25V(51) är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Harwin Inc.
I lager: 140
Datablad
Similar
Harwin Inc.
I lager: 2 273
Datablad
Stiftlistkontaktdon Ytmontering 4 positioner 0,049" (1,25mm)
DF13B-4P-1.25V(51)
DigiKeys produktnummer
DF13B-4P-1.25V(51-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF13B-4P-1.25V(51)
Beskrivning
CONN HEADER SMD 4POS 1.25MM
Detaljerad beskrivning
Kategori
Fästtyp
Spärrlås
Tillv.
Isoleringshöjd
0,189" (4,80mm)
Kontaktytbehandling - hopkoppling
Guld
8,00µin (0,203µm)
Arbetstemperatur
-35°C-85°C
Strömklassning (Ampere)
1A
Spänningsvärde
150V
Monteringstyp
Sammankopplade stackhöjder
5,8mm